Regülatör ve Transformatör devi Servolt'a hoş geldiniz.

english turkish
Biz Kimiz ? Ana Sayfa İletişim E-ticaret

Biz Kimiz ?

Servolt Enerji San. ve Dış Ticaret A.Ş

Servolt Enerji San. ve Dış Ticaret A.Ş. 1993 yılında Mikroişlemcili Kontrollü Servo Regülatör ve Transformatör imalatıyla başladığı ticari hayatını her güçte (0,5 kVA’dan 5000 kVA) ve her özellikte regülatör (Servo Regülatör & Statik Regülatör ve Mikro işlemcili Regülatör) imal edebilecek ekip ve donanım ile hızlı bir servis ağına ulaştırmıştır. İmalatını yapmış olduğu regülatör ve transformatör ile birlikte UPS, Kepenk UPS i, Tam Bakımsız Akü, Kombi UPS, Kombi Regülatörü ve Portatif Jeneratörü de ürün gamına eklemiştir. Üretimini ve satışını yapmış olduğu ürünleri işletmelere Servolt Enerji San. ve Dış Ticaret A.Ş. elektrik güvencesi, sürekliliği ve üstün hizmet anlayışı ile günümüze kadar en iyi şekilde sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Servolt Enerji San. ve Dış Ticaret A.Ş . işletmelere uygun çözümler uygulamakta ve bu uygulamaları ilgisi, alakası ve kalitesiyle birleştirerek memnuniyeti sağlamaktadır. Servolt Enerji kalıcı, yaygın, geniş müşteri portföyü ve yeni müşteri edinme politikasını en son teknoloji ve geçmişten almış olduğu tecrübeyle birleştirerek genişlemektedir. 29 yıldır kalite ve hizmet anlayışından asla geri düşmeyen Servolt Enerji San. ve Dış Ticaret A.Ş. bu günkü geniş ürün ve servis ağıyla gelebilecek talepleri teknik destek veya ürün teminini sağlayarak müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.

  • 15000

    Müşteri
  • 45

    Çalışan
  • 128

    Ürün
about about about about

Vizyonumuz

Kalteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemiş,doğruluk ve güveni en önemli değer kabul eden Servolt Enerji San. ve Dış Ticaret A.Ş kuruluşundan bu yana ``insana saygı``ya dayanan yönetim,sorunsuz hizmet anlayışı ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerleşmiştir

Misyonumuz

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile ``en iyi`` şekilde değeleri yönetmektir.

Hedefimiz

Doğru ürünü, doğru zaman ve doğru fiyatla sunan, kusursuz hizmet veren, satış sonrasında ilke edindiği koşulsuz müşteri memnuniyeti, insana ve çevreye saygılı, çalışanına sürekli yatırım yapan, global değeri yüksek ve sürdürülebilir büyüme hızına sahip bir şirketi olmaktır.