logo

ŞİRKETİMİZ

Servolt Elektrik 23 yıldır kalite ve hizmet anlayışından taviz vermeden mevcut geniş ürün portföyü ve hizmet ağı ile talep edilen teknik desteği veya ürünleri sağlayarak müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.
NEWSLETTER
[honeypot including-127]
export@servolt.com

Istanbul / TURKEY

+90 532 061 95 60

SERVOLT

SERVOLT HAKKINDA DAHA FAZLA

HAKKIMIZDA

Servolt Elektrik,1993 yılında servo kontrollü regülatör ve transformatör imalatıyla başladığı ticari hayatını her güçte (1 kVA dan 800 kVA ya) ve her özellikte regülatör (Servo kontrollü Regülatör & Statik Regülatör ve Mikro işlemcili Regülatör) imal edebilecek ekip ve donanım ile hızlı bir servis ağına ulaştırmıştır. İmalatını yapmış olduğu regülatör ve transformatör ile birlikte UPS, Kepenk UPS i, Tam Bakımsız Akü, Kombi UPS, Kombi Regülatörü ve Portatif Jeneratörü de ürün gamına eklemiştir. Üretimini ve satışını yapmış olduğu ürünleri işletmelere Servolt elektrik güvencesi, sürekliliği ve üstün hizmet anlayışı ile günümüze kadar en iyi şekilde sunmaktadır. Müşteri memnuniyetini ön planda tutan Servolt Elektrik, işletmelere uygun çözümler uygulamakta ve bu uygulamaları ilgisi, alakası ve kalitesiyle birleştirerek memnuniyeti sağlamaktadır. Servolt Elektrik, kalıcı, yaygın, geniş müşteri portföyü ve yeni müşteri edinme politikasını en son teknoloji ve geçmişten almış olduğu tecrübeyle birleştirerek genişlemektedir. 23 yıldır kalite ve hizmet anlayışından asla geri düşmeyen Servolt Elektrik, bu günkü geniş ürün ve servis ağıyla gelebilecek talepleri teknik destek veya ürün teminini sağlayarak müşterilerinin yanında olmaya devam etmektedir.

VIZYON

Kalteyi bir yaşam biçimi olarak benimsemiş,doğruluk ve güveni en önemli değer kabul eden Servolt Elektrik A.Ş. kuruluşundan bu yana ``insana saygı``ya dayanan yönetim,sorunsuz hizmet anlayışı ile sektörün saygın şirketleri arasında adını farklı bir konuma yerlestirmiştir.

MISYON

Müşterilerimizin beklentilerini istikrarlı kalite anlayışı ile karşılayarak değer yaratmayı esas alan kurumsal yapımız müşteri odaklı çalışma stratejimiz ve rekabetçi büyüme potansiyelimiz ile ``en iyi`` şekilde değeleri yönetmektir.

HEDEF

Doğru ürünü,doğru zaman ve doğru fiy atla sunan,kusursuz hizmet veren,satış sonrasında ilke edindiği koşulsuz müşteri memnuniyeti,insana ve çevreye saygılı,çalışanına sürekli yatırım yapan,global değeri yüksek ve sürdürülebilir büyüme hızına sahip bir şirketi olmaktır.

ENTEGRE YÖNETIM SISTEMLERI POLITIKASI

Servolt Enerji Sanayii ve Dış Tic. A.Ş. olarak, faaliyetlerimizi sahip olduğumuz ilke ve değerlerimiz doğrultusunda yürütebilmek için oluşturduğumuz Entegre Yönetim Sistemleri ile yasal gereklilikler doğrultusunda hareket ederek; müşteri, paydaş ve çalışanlarımızın güvenini kazanmayı ve sürdürülebilir bir kalkınmayı hedefliyoruz.

 

Bunun için hizmet süreçlerimiz sırasında;

 

• Yönetim Sistemi’nin sürekli iyileştirme ve hedeflerle yönetim modelini mümkün olan tüm faaliyetlerimize yaygınlaştırmayı,

• Müşteri odaklı beklentilerin karşılanması,

• Faaliyet alanımızdaki ulusal ve uluslararası mevzuat ve yasalara uygun bir yönetim sistemi yürütmeyi,

•Alınan tedbirler ile çalışan ve paydaşlarımızın İş Sağlığı ve Güvenliği’nin devamının sağlanması,

• Acil durumlara müdahale edilerek iş sürekliliğinin sağlanması,

• Müşterilerimize ve rakiplerimize haksız rekabet yapılmaması ve etik değerlerin korunması,

• Tüm çalışanlarımızın katılımıyla tehlikeleri kaynağında yok etmek ,

• Çevre etki ve boyutlarının belirlenip analiz edilerek doğal çevrenin korunmasının sağlanması,

•Atıkların azaltılarak ve kaynağında toplanarak geri dönüşüm oranının arttırılması ve doğal kaynak ve enerjinin verimli kullanılması

• Şeffaf politikalar yürütülmesini amaç edinerek ISO 9001, ISO 14001 ve OHSAS 18001 standart gerekliliklerini tüm çalışanlarımız, paydaşlarımız ve müşterilerimizin katılımıyla uygulamayı ve sürekli geliştirerek sürdürülebilirliği sağlamayı taahhüt ediyoruz. Genel Müdür